Як вибрати кабель?

Кабельна продукція застосовується для передачі на відстань електричної енергії або сигналів (високовольтні лінії електропередачі, електропостачання промислових підприємств, транспорту і комунальних об’єктів; магістральні лінії зв’язку і т. п.). Оснащення вашої квартири численними електропобутовими приладами вимагає безлічі різних проводів і кабелів, про вибір і розміщенні яких треба подумати заздалегідь.

Відомо, що танцювати треба від печі. А значить, для початку визначимо, що належить електрифікувати. Це важливо. Бо, якщо у вас двоповерховий кам’яний котедж, що стоїть на пагорбі, ніколи не заливає водою, а всі роботи на ділянці обмежуються стрижкою газонів, рішення буде одне. Якщо ж, наприклад, місце болотисте, з близьким заляганням підземних вод, і ви хочете підвести електрику до дерев’яної лазні, де встановлена ​​електрокам’янка для сауни, а на ділянці ви здійснюєте оранку землі за допомогою трактора, то рішення буде зовсім іншим.


Проте, в обох випадках не обійтися без кабелю. Розглянемо процес вибору кабелю по кроках. Питання вартості отриманого рішення свідомо залишаємо за рамками статті, тут все залежить лише від товщини вашого гаманця. Тільки не забувайте, що добре і одночасно дешево не буває.

Провід й кабелі розрізняються за кількістю жил (від 1 до 37), перетину (від 0,75 до 800 мм ²) і номінальному робочій напрузі. Проводи виготовляються з ізоляцією на напругу 380, 660 і 3000 В змінного струму, кабелі – на будь-яку напругу. У ізольованого проводу струмопровідна жила укладена в оболонку з гуми, полівінілхлориду або вініпласту.

Компанія Gal-kabel пропонує широкий асортимент кабельно-провідникової продукції різних видів і призначень Кабельна продукція сертифікована. З повною номенклатурою кабельної продукції ви можете ознайомитися, надіславши запит в повідомлення, або звернувшись, безпосередньо, до фахівців підприємства

28.06.2018